| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
6 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| CALVIN KLEIN - MEHED | ||
| BOKSERID / PÜKSIKUD | ||
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 12,32 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 36,96 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145189148 |
Need suurepärased Calvin Kleini aluspüksid meeldivad kõigile meestele.
Meeldiv materjal koos pehmete servadega sobib ideaalselt kehale. Püksikud istuvad hästi ja te ei pea muretsema, et need lõikavad teid. Punutud kummi on meeldiv, see ei pigista ega hammusta kuskil. Me arvame, et titleLingerietitle võiks olla igaühe sahtlis.
Lisateavet saate klassikalisest tooteinfost.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145189148 |
412 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
17x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Peened aluspüksid.
Tšehhi Vabariik
Mulle meeldivad kõige rohkem valged
Mulle meeldivad kõige rohkem lumivalged, kuigi neil on kõik näha.
Tšehhi Vabariik
Pro:
kvaliteetne toode
Vastu:
Kõrge hind
Tšehhi Vabariik
cybas
valge on süütuse ja hapruse värv, nagu tuvi, sest see on mulle väga sarnane valgete lilledega ????
Tšehhi Vabariik
Pro:
Kvaliteetne toode
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga