| Kohaletoimetamise kiirus: | kolmapäeval 20.5. teie juures |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| Itelia | kolmapäeval 20.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| CALVIN KLEIN - MEHED | ||
| BOKSERID / PÜKSIKUD | ||
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
53,35 €
49,28 €
39,42 €
koodiga: TURBO
|
| Salvesta 4,07 € |
|
|
✅ 19,71 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 39,42 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718656599800 |
Milline aluspesu on meeste garderoobis kõige rohkem esindatud? Tõenäoliselt ei eksi me kaugeltki, kui ütleme, et tegemist on mugavate poksijatega. Calvin Kleini bokserid on just sellised - mitmekülgsed, neid saab kanda igal korral ja need sobivad igasse olukorda.
Calvin Kleini meeste pikemate sääreosadega bokserid tagavad täiusliku mugavuse igapäevaseks kandmiseks, olenemata sellest, kas teil on ees tähtis ärikohtumine või kaljuronimine. Tänu pehmele puuvilla ja elastaani segumaterjalile sobivad need ideaalselt ja on meeldivad puudutusele. Kootud kummi ei suru kuhugi ja teil on tunne, nagu ei oleks teil isegi bokserid seljas.
Calvin Kleini meeste aluspesu on üks moetööstuse tugisammastest. Meeste bokserid on üks tõestus sellest, et Calvin Klein oskab ühendada kvaliteedi ja stiili. Enam kui 50 aasta jooksul on kaubamärk tõestanud, et vaid vähesed suudavad temaga pesu turul konkureerida. Kui soovite igas olukorras oma aluspesule loota, siis soovite Calvin Kleini aluspesu.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718656599800 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga