| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| STYX - MEHED | ||
| BOKSERID / PÜKSIKUD | ||
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
16,76 €
8,63 €
5,18 €
koodiga: MEGA
|
| Salvesta 8,13 € |
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 5,18 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill, modaalne |
| koostis | 47 % puuvilla, 47 % modaalne, 6% elastaani |
| Kumm | Klassikaline |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8511008166039 |
Otsid täiuslikku kombinatsiooni mugavusest, stiilist ja kvaliteetsest teostusest?Meeste bokserid Styx klassikalise kummiga vöökohal tagavad sulle mugavuse terveks päevaks, olgu sa tööl, sportimas või kodus lõõgastumas.Tänu lühematele säärtele sobivad need ideaalselt ka liibuvate pükste alla ja rõhutavad kenasti su tagumikku.Lisaks on need valmistatud Tšehhis, mis on garantii täpsele töötlusele ja esmaklassilisele kvaliteedile.
Need bokserid on valmistatud unikaalsest puuvilla, modaal- ja elastaanisegust.See materjal ühendab parimad omadused looduslikest kiududest, mis tagavad pehmuse, hingavuse ja meeldiva tunde nahal.Modaalkiud annavad bokseritele pehmuse, kerguse ja niiskuse eemaldamise maksimaalseks mugavuseks ka nõudlikumate tegevuste ajal.Bokserid on meeldivalt elastsed, sobivad suurepäraselt ja hoiavad hästi oma kuju.
Meeste bokserid Styx on lühemate säärtega, mis ei kerki üles ja annavad sulle maksimaalse liikumisvabaduse.Bokserid Styx sobivad igapäevaseks kandmiseks kontoris, samuti hästi sportlike lühikeste pükste alla.Klassikaline kumm vöökohal Styx logoga püsib ideaalselt paigal, ei pigista ja kohandub su kehaga ilma ebameeldiva soonimiseta.Modernne disain annab bokseritele sportliku ja minimalistliku ilme, nii et tunned end neis lihtsalt suurepäraselt.
Tšehhi bränd Styx on klientide seas tuntud eelkõige oma lahtiste bokserite poolest, millel on erksad mustrid ja värvid.Peamine põhjus selle brändi populaarsusele on aga meeldivad materjalid ja suurepärased lõiked, mida oleme ise proovinud.Styx kuulub meie privaatbrändide hulka ja me anname oma toodete kvaliteedi eest käe tulle.
Et su lemmikbokserid püsiksid kaua heas seisukorras, soovitame järgida järgmisi näpunäiteid:
Nõuanne:Õige aluspesu leidmine, mis sulle ideaalselt sobib, võib olla keeruline.Kui oled selle leidnud, tasub selle eest hästi hoolitseda, et see kaua kestaks.Nõuandeid, kuidas seda teha, leiad meie artiklist.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill, modaalne |
| koostis | 47 % puuvilla, 47 % modaalne, 6% elastaani |
| Kumm | Klassikaline |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8511008166039 |
19 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
oranž Styx vinge
Mul ei ole millegi üle kurta
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga