| Kohaletoimetamise kiirus: | kolmapäeval 20.5. teie juures |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| Itelia | kolmapäeval 20.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| DIESEL - MEHED | ||
| BOKSERID/SLIPID/JOCKID | ||
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
53,35 €
45,22 €
36,18 €
koodiga: TURBO
|
| Salvesta 8,13 € |
|
|
✅ 12,06 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 36,18 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | lühem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Jah |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Tootja | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981995343 |
Panusta tõestatud stiili, mugavuse ja kvaliteedi kombinatsioonile nende Diesel kaubamärgi meeste bokseritega.Elegantne värvilahendus ja silmapaistev kootud kumm ikoonilise logoga annavad sulle enesekindlust, olgu sa kodus, tööl või reisil.
Bokserid on valmistatud meeldivast puuvilla ja elastaani segust.Tänu sellele on need mitte ainult pehmed ja meeldivad katsuda, vaid ka piisavalt elastsed, et täiuslikult sobituda ja kohanduda sinu kehaga, ilma et need liikumist piiraksid.Lisaks on puuvill hingav ja sobib ka tundliku nahaga inimestele, mida hindad kogu päeva kandmisel.
Ühevärviline disain kontrastse kummiga mõjub moodsalt ja ajatut.Kootud kumm logoga Diesel mitte ainult ei näe hea välja, vaid püsib hästi paigal, ei sooni ja bokserid jäävad kindlalt oma kohale, olgu sa töökoosolekul või mägedes ronimas.Lühemad sääred ei rullu pükste all üles ja tagavad vabaduse ja loomuliku liikumise.
Ikooniline rõivaste ja aluspesu kaubamärk Diesel võlub sind oma lihtsa stiili ja originaalsete elementidega.Tänu sellele sobilik igasse garderoobi ja laseb esile tulla sinu ainulaadsel isiksusel.Olgu valikuks meeste bokserid või naiste rinnahoidja, alati võid oodata pehmeid materjale ja läbimõeldud lõikeid, mis sobivad nagu valatult.
Et lemmik aluspesu kaua kestaks, soovitame järgida järgmisi näpunäiteid.
Nipp:Õige aluspesu leidmine, mis sobib ideaalselt, võib olla keeruline.Kui oled selle leidnud, tasub selle eest hästi hoolitseda, et see kaua kestaks.Nõuandeid selle kohta leiad meie artiklist.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | lühem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Jah |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Tootja | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981995343 |
14 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Super poksijad
Bokserid on hea kvaliteediga, kuid ma pean ilmselt kaalust alla võtma :(
Tšehhi Vabariik
kõik ok
mugav, kenasti valmistatud
Tšehhi Vabariik
Materjal
Hindan kõrgelt materjali omadusi.
Tšehhi Vabariik
Eshop
eelis - täielik rahulolu
Tšehhi Vabariik
Jah
Mugav, sobib hästi.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga