| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| REPRESENT - MEHED | ||
| LÜHIKESED PÜKSID / BOKSERID | ||
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 30 |
| M | 70-80 | 31,5 |
| L | 80-90 | 34 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-110 | 39 |
| 3XL | 110-120 | 41,5 |
|
16,76 €
12,57 €
koodiga: TURBO
|
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 12,57 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Jah |
| Tootja | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Praha 4 , info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585262133 |
Represent on toodetud alles alates 2011/2012. aasta vahetusest ning on sellest ajast alates kogunud üha rohkem fänne. Nende eelis on see, et neid saab kanda kitsaste pükste all ja need täidavad oma eesmärki suurepäraselt ka spordi ajal. Naljakas disain, mida sa kindlasti ei häbene, kui sa oma püksid maha võtad. Omast kogemusest ja pärast põhjalikku testimist võime kiita nii kvaliteetset disaini ja venivat materjali kui ka mugavat istuvust ja väga hästi töödeldud õmblusi. on oma algusest peale töötanud kvaliteedi nimel ja need on selle särav näide. Saadame teile bokserid pakendatuna vastavalt jooksvale sündmusele või on meil teile mõni muu praktiline kingitus.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Jah |
| Tootja | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Praha 4 , info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585262133 |
215 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Asendaja
Ma kiidan neid, ma ostsin neid soovituse alusel ja vinge.
Tšehhi Vabariik
Arvamuste kohaselt ei ole ma ainus, kes neid armastab.
Ma ei ole nende saabumisest alates kandnud ühtegi teist marki, vaid ainult neid. Nad said mind.
Tšehhi Vabariik
Rõõm
Mul on nende eest hea meel. Nad sobivad ideaalselt.
Tšehhi Vabariik
Luksuslik
Luksus, mida igaüks saab endale lubada.
Tšehhi Vabariik
Ma ei saa sellest lahti lasta.
Ma ei talu Representi kaubamärki. Ma olen seda aastaid kandnud ja ma ei kanna midagi muud.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga