| Kohaletoimetamise kiirus: | reedel 15.5. teie juures |
| reedel 15.5. teie juures | |
| reedel 15.5. teie juures | |
| Itelia | reedel 15.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
836 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| NEDETO | ||
| MEESTE BOKSERID/SLIPID | ||
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
|
Laos (reedel 15.5. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
108,74 €
68,09 €
40,85 €
koodiga: ALFA
|
|||
| Salvesta 40,66 € | |||
|
|
✅ 5,84 € tüki kohta (koodiga: ALFA) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 0 |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 40,85 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473118974 |
Naudi maksimaalset mugavust meeste bokseritega Nedeto, mis on loodud igapäevaseks kandmiseks ja stiilseks välimuseks.Lihtne elegantne disain mustas värvitoonis sobib igaks juhuks, olgu see tööle minek, sportimine või lihtsalt diivanil lesimine.Nende bokseritega tunned end mugavalt ja enesekindlalt kogu päeva.
Bokserid Nedeto on valmistatud puuvilla ja elastaani kombinatsioonist, mis tagab pehmuse ja samas elastsuse.Puuvill on hingav ja meeldiv puudutusele, samas kui elastaan võimaldab pesul ideaalselt kohanduda sinu kehaga ja pakkuda sulle täiuslikku mugavust igapäevaste tegevuste ajal.See materjal on suurepärane valik nii igapäevaseks kandmiseks kui ka sinu erakordseteks sportlikeks saavutusteks.
Meeste bokserid Nedeto on lihtsa, minimalistliku välimusega, millel on kootud kumm vöökohal, mis kindlalt hoiab, kuid ei pigista.Pikemad sääred on praktilised ja pakuvad maksimaalset mugavust, olgu sa kontoris istumas või mägedes ronimas.See klassikalise lõike ja elastse kummi kombinatsioon tagab, et bokserid sobivad ideaalselt igale kehakujule.
Aluspesu Nedeto mitte ainult ei müüda, vaid seisame ka selle tootmise taga.See tähendab, et oleme seda hoolikalt ise testinud ja ei loobu sellest.Olgu sa tellid bokserid või sokid, alati võid oodata esmaklassilist kvaliteeti mõistliku hinnaga.Brändi Nedeto valikus leiavad endale sobiva mitte ainult mehed, vaid ka naised – valikus on ka stiilsed aluspüksid (sealhulgas menstruatsioonialuspüksid).Bokserid on valmistatud Türgis
Et need bokserid kestaksid võimalikult kaua ja säilitaksid oma algse välimuse ja elastsuse, soovitame järgida järgmisi juhiseid:
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473118974 |
1 041 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
3x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Suurepärane teenindus
Absoluutselt hämmastav klienditeenindus ja tooted on tõesti hea kvaliteediga. Olen väga rahul.
Tšehhi Vabariik
Kiirus!!!
Tšehhi Vabariik
hea
Plussid:
Kvaliteet
Tšehhi Vabariik
Pro:
Kangas, pehme elastne vöökoht.
Tšehhi Vabariik
rahulolu
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga