| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
657 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| NEDETO | ||
| MEESTE BOKSERID/SLIPID | ||
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 6,86 € tüki kohta (koodiga: ALFA) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 20,57 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473130600 |
Need suuremates suurustes meeste Nedeto boksersortsid on ideaalsed meestele, kes otsivad mugavust ja funktsionaalsust. Need bokserid on valmistatud kvaliteetsest puuvillast ja vähesest elastaanist, mis hoiab sind kogu päeva täiesti mugavalt. Need bokserid sobivad igapäevaeluks, tööks või lõõgastumiseks, sest nad annavad teile suurepärase enesetunde, olenemata sellest, kas nad on mõeldud igapäevaseks tegevuseks, tööks või lõõgastumiseks.
Boxersortsid on valmistatud puuvillast, milles on veidi elastaani, mis tagab hingavuse, pehmuse ja paindlikkuse. Puuvill annab teile mugava tunde nahal, samas kui elastaan tagab, et bokserid sobivad ideaalselt ja kohanduvad teie figuuriga. Tänu sellele materjalikombinatsioonile on tagatud mugavus ja liikumisvabadus.
Nedeto bokserpükstel on pikemad sääred, mistõttu on need ideaalsed meestele, kes eelistavad suuremat katvust ja stabiilsust liikumise ajal. Väljapressitud elastne materjal tagab, et bokserid püsivad paigal, ilma et need suruksid või lõikaksid sisse. Must värv on mitmekülgne ja ajatu, mistõttu on need bokserid ideaalne valik igapäevaseks kandmiseks. Bokserid on valmistatud Türgis.
Boksersortside pikaealisuse ja kvaliteedi säilitamiseks soovitame järgida järgmisi juhiseid:
Vihje: Hakka meie artikli nõuannete abil pesu hooldamise eksperdiks ja anna oma lemmiktükkidele väärilist hoolt.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473130600 |
850 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Cotton Bixer
Super kaup, kiire tarne, soodne hind, Super võin ainult soovitada mul ei ole midagi lisada minu jaoks ????????????????????????
Tšehhi Vabariik
Meeste bokserid 3PACK
Super boksersortsid, minu abikaasa on vaimustuses, mõnus materjal , lai elastne vöökoht.Kiire tarne, soovitan ????
Tšehhi Vabariik
Super lühikesed püksid
Mul oli vaja saada väga suured ja eriti mugavad püksid ja ma olen rõõmus, et valisin selle e-poe ???? Püksid on väga kvaliteetsed, ilusad, mugavad ja eriti on suuruste valik ???? Kohaletoimetamine oli väga kiire. Ma juba plaanin oma järgmist tellimust ????
Rumeenia
Poksijad
Hinna ja kvaliteedi suhe on hea.Soovitan
Rumeenia
Tänu
Kvaliteetsed tooted, suurus vastab sellele, mida tellisin, ja tarne oli kiire.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga