| Kohaletoimetamise kiirus: | kolmapäeval 20.5. teie juures |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| Itelia | kolmapäeval 20.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
212 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| NEDETO | ||
| MEESTE BOKSERID/SLIPID | ||
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 6,20 € tüki kohta (koodiga: ALFA) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 18,59 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473170552 |
Luba endale meeste bokserid, mis ühendavad elegantse musta disaini ja maksimaalse mugavuse.Bokserid Nedeto Rebel on loodud meestele, kes hindavad kvaliteeti, funktsionaalsust ja stiili.Ideaalne igapäevaseks kandmiseks, sportimiseks ja kodus lõõgastumiseks – need pakuvad alati mugavust ja kindlustunnet.
Bokserid on valmistatud esmaklassilisest puuvilla ja elastaani segust.Puuvill tagab pehmuse ja hingavuse, mis hoiab sind värskena kogu päeva.Elastaan lisab paindlikkust, tänu millele kohanduvad bokserid suurepäraselt sinu kehaga ja toovad esile sinu tugevused.Ideaalne valik terve päeva kandmiseks ilma kompromissideta.
Nedeto bokserite universaalset musta värvi täiendab kootud kumm silmatorkava ja stiilse kirjaga.See detail annab bokseritele kaasaegse välimuse.Sobivad ideaalselt iga riietusega – alates tööriietusest kuni sportliku stiilini. Pikemate säärtega bokserid on loodud pakkuma maksimaalset mugavust liikumisel ja pikemal lõõgastumisel.Nedeto bokserid on ideaalsed nii aktiivsetele meestele kui ka neile, kes otsivad mugavust istuvas töös.
Nedeto pesu mitte ainult ei müüda, vaid me seisame ka selle tootmise taga.See tähendab, et oleme seda hoolikalt ise testinud ja ei loobu sellest.Olgu tegemist bokserite või sokkidega, alati võid oodata esmaklassilist kvaliteeti mõistliku hinnaga.Nedeto brändist leiavad endale sobiva mitte ainult mehed, vaid ka naised – valikus on ka stiilsed aluspüksid (sealhulgas menstruatsioonialuspüksid). Bokserid on valmistatud Türgis.
Kvaliteedi säilitamiseks ja pika eluea tagamiseks järgi neid lihtsaid juhiseid:
Nipp:Saad spetsialistiks pesu hoolduses tänu meie artikli nõuannetele ja anna oma lemmikutele tükikestele hoolitsus, mida nad väärivad.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473170552 |
3 105 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Soovitan
suurepärane hind, kiire tarne
Tšehhi Vabariik
Nedeto
Lihtsalt REBEL.
Tšehhi Vabariik
Soovitan
Bokserid on väga ilusad, need sobivad graafiku järgi ilusti. Soovitan
Tšehhi Vabariik
Mässaja
Mugavad bokserid. Suurus sobib
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga