| Kohaletoimetamise kiirus: | reedel 15.5. teie juures |
| reedel 15.5. teie juures | |
| reedel 15.5. teie juures | |
| Itelia | reedel 15.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
253 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| BAMBUSEST BOKSERSORTSID | ||
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
|
Laos (reedel 15.5. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
61,48 €
45,22 €
27,13 €
koodiga: ALFA
|
|||
| Salvesta 16,26 € | |||
|
|
✅ 9,05 € tüki kohta (koodiga: ALFA) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 27,13 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | bambus |
| koostis | 82 % bambusviskoosist, 12 % polüamiid, 6 % elastaani |
| Kumm | Õmblusteta |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473177230 |
Meeste bokserid Nedeto bambusviskoosist pakuvad sulle mitte ainult erakordset mugavust, vaid ka stiilset ja funktsionaalset disaini.Tänu õmblusteta teostusele on need ideaalne valik igapäevaseks kandmiseks, olgu see siis tööl, sportides või kodus lõõgastudes.Need on nii mugavad, et sa ei taha neid isegi ära võtta.
Bokserid on valmistatud bambusviskoosist elastaani seguga.Bambuskiud on tuntud oma hingavuse ja antibakteriaalsete omaduste poolest, mis tähendab, et sinu nahk jääb värskeks ka pingeliste koosolekute ajal ülemusega või ämmakülastuse ajal.Elastaan annab bokseritele paindlikkuse ja vastupidavuse, nii et need sobituvad suurepäraselt sinu kehaga.
Õmblusteta bokserite konstruktsioon Nedeto tagab sulle maksimaalse mugavuse ilma ebameeldivate survekohtadeta ja soonimiseta.Tänu pikematele säärtele on bokserid ideaalne valik meestele, kes hindavad suuremat katvust ja tuge liikumise ajal. Minimalistliku logoga kootud kumm Nedeto püsib suurepäraselt paigal, ilma et suruks, ja tagab, et bokserid püsivad kogu päeva omal kohal.
Bokserid Nedeto kannavad kõik meie seas, sest me valmistasime need ise.Need bokserid on valmistatud Türgis.Nedeto on meie privaatne bränd ja selle toodete eest paneme käe tulle.Paneme rõhku eelkõige kvaliteetsetele materjalidele ja veatule töötlusele, et meie kliendid saaksid nautida kaasaegset aluspesu suurepärase hinnaga. Bokserid on valmistatud Türgis.
Et sinu uued bokserid säilitaksid oma kvaliteedi võimalikult kaua, järgi järgmisi juhiseid:
Nipp:Bambuskiud kuuluvad kõige pehmemate materjalide hulka, seega väärivad nad erilist hoolt.Et sinu bokserid oleksid alati suurepärases seisukorras, oleme valmistanud sulle palju suurepäraseid nippe aluspesu pesemiseks, nagu pesupaberid või õrnade riiete kotid.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | bambus |
| koostis | 82 % bambusviskoosist, 12 % polüamiid, 6 % elastaani |
| Kumm | Õmblusteta |
| sokid | pikem |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473177230 |
1 784 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Õmblusteta
lihtsad õmblusteta bokserid, minu jaoks ok
Tšehhi Vabariik
meeste bokserid
Kiiresti tarnitud ja hinna, kvaliteedi ja materjali suhe super.
Tšehhi Vabariik
bokserid
super hind ja kvaliteet
Tšehhi Vabariik
Nedeto
Vastab minu ootustele
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga