| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
56 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| GINO - MEHED | |||
| BAMBUSEST BOKSERSORTSID | |||
| SUURUS | TAGGED WITH | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|---|
| S | S/M | 70-76 | 32 |
| M | M/L | 77-83 | 34 |
| L | L/XL | 84-95 | 38 |
| XL | XL/XXL | 96-110 | 40 |
| XXL | XXL/3XL | 111-122 | 43 |
|
Laos (neljapäeval 23.4. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
14,73 €
11,05 €
koodiga: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 11,05 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | viskoosist bambus |
| koostis | 94 % viskoosi, 6 % elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Tootja | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787268141 |
Avasta aluspesu võlu, mis pakub sulle mugavust, stiili ja funktsionaalsust ühes.Meeste bokserid Gino pehmest bambusviskoosist on ideaalne valik igapäevaseks kandmiseks – olgu see siis kontoris, jõusaalis või kodus.Tänu meeldivale materjalile, pikematele säärtele ja sisseõmmeldud kummile tunned end suurepäraselt igas olukorras.
Bokserid Gino on valmistatud bambusviskoosist elastaani lisandiga.Bambuskiud on tuntud oma pehmuse, antibakteriaalsete omaduste ja kõrge imavuse poolest.Need juhivad niiskust hästi, on hüpoallergeensed ja sobivad ka tundlikule nahale.Tänu elastaanile on bokserid venivad ja kohanduvad täiuslikult sinu kehaga.
Bokserid Gino omavad pikemat säärt, mis takistab üles rullumist ja tagab suurema mugavuse liikumisel.Sisseõmmeldud kumm vöökohal on tugev, kuid pehme – püsib paigal ilma ebameeldivalt pigistamata.Liibuv lõige sobib ideaalselt, seetõttu sobivad bokserid Gino igapäevaseks kandmiseks, istuvaks tööks, reisimiseks, spordiks ja vaba aja veetmiseks.Need ühendavad funktsionaalsuse ja lihtsa stiili, mis ei muutu igavaks.
Tšehhi aluspesu bränd Gino on eksisteerinud juba üle 30 aasta ja selle aja jooksul leidnud palju austajaid.Selle põhjuseks on looduslikud materjalid, mis on justkui loodud aluspesu tootmiseks.Brändi Gino alt leiad kogu meeste pesu sortimendi, alates sokkidest kuni bokserite ja klassikaliste meeste lahtiste bokseriteni.Lisaks klassikale võid oodata stiilseid kaasaegseid esemeid, mis toovad värsket tuult sinu garderoobi.
Et sinu lemmikbokserid püsiksid kaua heas seisukorras, soovitame järgida järgmisi hooldusjuhiseid.
Nipp:Bambuskiud kuuluvad kõige pehmemate materjalide hulka, seetõttu väärivad need erilist hoolt.Et bokserid kaua kestaksid, oleme sulle ette valmistanud palju suurepäraseid nippe aluspesu pesemiseks, nagu näiteks pesupaberid või õrnade pesude kotid.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | viskoosist bambus |
| koostis | 94 % viskoosi, 6 % elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Tootja | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787268141 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga