| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| TRENÝRKÁRNA - MEHED | |
| MEESTE POKSIJAD | |
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
61,48 €
7,61 €
5,71 €
koodiga: TURBO
|
| Salvesta 53,87 € |
|
|
✅ 1,91 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 5,71 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 9911111195558 |
Elavda oma garderoobi nende stiilsete meeste bokseritega, mis pakuvad rõõmu igale mehele.Bokserid ühendavad mängulise disaini maksimaalse mugavusega, mida hindad igapäevasel kandmisel.Kui otsid ainulaadset aluspesu, mis on samal ajal kvaliteetne ja mugav, siis need bokserid ei vea sind alt.
Bokserid on valmistatud puuvilla ja elastaani kombinatsioonist, mistõttu on need mõnusalt pehmed ja venivad.Puuvill tagab hingavuse ja loomuliku mugavuse, samas kui elastaan annab bokseritele vajaliku elastsuse, tänu millele kohanduvad need ideaalselt sinu kehaga ega piira liikumist.
Bokseritel on pikemad sääred, mis võimaldavad maksimaalset liikumisvabadust ja ei rullu üles.Kootud vöökoht ei pigista ja hoiab bokserid hästi paigal.Tänu kvaliteetsele töötlusele sobivad bokserid suurepäraselt kogu päeva kandmiseks, vaba aja tegevusteks ja sportimiseks.Ainulaadne disain lisab su garderoobile särtsu ja muudab sind kergesti stiilseks meheks.
Et su lemmikbokserid püsiksid võimalikult kaua heas seisukorras, järgi järgmisi soovitusi:
Nipp:Saad aluspesu hoolduse eksperdiks tänu meie artikli nõuannetele ja paku oma lemmikutele väärilist hooldust.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 9911111195558 |
2 002 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Nad lõhkevad õmblustest.
Rõõm kuuse all asendus kerge pettumusega, lühikesed püksid lõhkuvad õmblustest. Teine tükk juba...õmblen selle kokku, aga ma arvan, et see hakkab pidevalt rebenema...nii et kaua see ei kesta. Ostsin 2 komplekti-M ja XL...igas komplektis üks probleem...
Tšehhi Vabariik
Batman
poeg on rõõmus, kvaliteet tundub olevat hea
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga