| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
370 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| PIETRO FILIPI - MEHED | ||
| MEESTE POKSIJAD | ||
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 10,10 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 20,19 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473265425 |
Pehmed menstruatsioonialuspüksid Eesti brändilt Nedeto sobivad igapäevaseks kasutamiseks mõõduka menstruatsiooni ajal.Kandmismugavuse tagavad meeldivad materjalid – antibakteriaalsest mikrokiust puutekiht, puuvillane trikotaaž ja pehme kootud kumm Nedeto logoga.Aluspükstega, millele saab kindel olla, võib menstruatsioon olla ootamatult meeldiv.Piisab vaid proovimisest!
Nedeto menstruatsioonialuspüksid kuuluvad oma usaldusväärsuse ja mugava lõike tõttu toodete hulka, mida kiiresti armastama hakkad.Keskmine imavus teeb neist aluspükstest ideaalse lekkekindla pesu normaalse menstruatsiooni jaoks.Imav kiht koosneb kolmest kaitsekihist, mis ei lase vedelikul läbi, takistab bakterite paljunemist ja lõhna tekkimist, kuid on samas õhuke ja märkamatu.
Koostis: Nedeto menstruatsioonialuspüksid on valmistatud puuvillasest trikotaažist.Sisemine kiht:100% mikrokiud; 100% polüester.Välimine kiht:95% puuvill, 5% elastaan.
Bränd Nedeto loodi meie privaatbrändina, et saaksime pakkuda sulle tipptasemel Eesti aluspesu, mille eest ei pea kogu palka kulutama.Naiste aluspesu – eriti menstruatsioonialuspüksid – väärib kõrgeimat kvaliteeti, seetõttu pöörame tähelepanu materjalide valikule ja läbimõeldud lõigetele.
Kui vajad rohkem teavet menstruatsioonialuspükste kohta, soovitame lugeda meie blogipostitust:Kuidas valida menstruatsioonialuspükse?
Sealt leiad teavet:
Nõuanne:Kui leiad menstruatsioonipesu, mis sulle sobib ja meeldib, väärib see parimat hoolt.Õige käsitsemise korral teenib see sind usaldusväärselt väga kaua.Nõuandeid, kuidas seda teha, leiad meie artiklist.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| sokid | pikem |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473265425 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga