| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| STYX - MEHED | ||
| SIRTID | ||
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
16,76 €
15,74 €
9,44 €
koodiga: MEGA
|
| Salvesta 1,02 € |
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 9,44 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8596473040930 |
Otsid lahtiseid bokserid, mis ühendavad stiili, mugavuse ja esmaklassilise kvaliteedi?Siis on need Styx lahtised bokserid just sulle!Need pakuvad sulle täiuslikku hingavust ja mugavust igapäevaseks kandmiseks.Tänu läbimõeldud lõikele istuvad need suurepäraselt ja sobivad mitte ainult igapäevaseks kandmiseks, vaid ka nõudlikumateks sporditegevusteks või koduseks lõõgastumiseks.
Lahtised bokserid on valmistatud esmaklassilisest 100% puuvillast, mis on mitte ainult pehme puudutusega, vaid ka suurepäraselt hingav.See tähendab, et isegi kogu päeva kandes tunned end värske ja mugavana.Puuvill on lisaks hüpoallergeenne, mida hindavad ka need, kellel on tundlikum nahk.See materjal on ka piisavalt vastupidav, et taluda sagedast pesemist ja säilitada endiselt pehmuse ja erksad värvid.
Tänu vabale lõikele tunned end nendes lahtistes bokserites täiesti mugavalt, kuna need pakuvad piisavalt ruumi loomulikuks liikumiseks.Tugev, kuid mugav Styx logoga kootud kumm annab lahtistele bokseritele moodsa sportliku välimuse ja tagab, et aluspesu püsib ideaalselt paigal.Populaarne ruuduline muster on ajatu ja ei lähe kunagi moest välja, seega sobivad lahtised bokserid suurepäraselt igasse garderoobi.
Styx aluspesu armastavad eriti need, kellele on oluline isikupära.Styx lahtised bokserid on värvikirevad ja on kohesed tuju ja enesekindluse tõstjad.Lisaks võid oodata ka esmaklassilisi materjale ja teostust.Värvilised meeste lahtised bokserid Styx on suurepärane valik ka kingituseks, sest nendega ei saa lihtsalt valesti minna.Lisaks on need täielikult valmistatud Tšehhi Vabariigis.
Nipp:Saad aluspesu hoolduse eksperdiks tänu meie artikli nõuannetele ja paku oma lemmikutele esemetele hoolt, mida nad väärivad.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8596473040930 |
28 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Supr
See oli nagu kingitus ja mees on maksimaalselt rahul.
Tšehhi Vabariik
Ma olen rahul
Tänan teid müüja aitamise eest
Tšehhi Vabariik
Mugav kanda
mugav kanda, parim, mis mul on olnud.
Tšehhi Vabariik
Ma olen põnevil
suurepärane materjal, lihtne kanda
Tšehhi Vabariik
Supr
hea materjal
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga