| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| STYX - MEHED | ||
| SIRTID | ||
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,78 €
10,67 €
koodiga: MEGA
|
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 10,67 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8511007902034 |
Otsid lahtiseid bokserid, mis ühendavad mugavuse, originaalsuse ja kvaliteetse töötluse?Meeste lahtised bokserid Styx koos kootud spordikummiga on täpselt see, mida vajad!Mugav materjal tagab maksimaalse mugavuse igapäevasel kandmisel ja nende originaalsed mustrid tagavad stiili, mida kellelgi teisel pole.Lisaks on tegemist Tšehhi tootega, mis tagab kvaliteedi ja täpse töötluse.
Styx lahtised bokserid on valmistatud 100% puuvillast, mis tähendab, et need on hingavad, kerged ja meeldivad puudutusele.Puuvill tagab suurepärase õhuringluse, nii et tunned end värskena ka pärast terve päeva kandmist.See looduslik materjal on samal ajal vastupidav ja nahasõbralik, mida hindad nii igapäevasel kandmisel kui ka kodus lõõgastudes.
Tänu vabamale lõikele pakuvad lahtised bokserid maksimaalset liikumisvabadust, mida hindad mitte ainult igapäevaselt, vaid ka sporditegevuste ajal.Kootud spordikumm tagab, et lahtised bokserid püsivad suurepäraselt paigal ja ei pigista kuskilt.Erksad värvid ja ainulaadsed mustrid teevad neist lahtistest bokseritest unikaalse eseme, mis toob sinu garderoobi veidi originaalsust ja lõbu.
Styx aluspesu armastavad eriti need, kellele on oluline isikupära.Styx lahtised bokserid säravad kõikides värvides ja on kohesed tuju ja enesekindluse tõstjad.Lisaks võid oodata ka esmaklassilisi materjale ja töötlust.Värvilised meeste lahtised bokserid Styx on suurepärane valik ka kingituseks, sest nendega ei saa lihtsalt mööda panna.Lisaks on need täielikult õmmeldud Tšehhi Vabariigis.
Nipp:Saada aluspesu hoolduse ekspert tänu meie artikli nõuannetele ja paku oma lemmikutele esemetele hoolt, mida nad väärivad.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8511007902034 |
486 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
Super
Tšehhi Vabariik
värvide kombinatsioon
Mulle meeldib see värvikombinatsioon
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga