| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
0 Punkti ks
See toode ei ole enam laos
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| LEE COOPER - MEHED | |
| MEESTE POKSIJAD | |
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
20,83 €
10,66 €
5,86 €
koodiga: GIGA
|
| Salvesta 10,16 € |
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 5,86 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 9911111162758 |
Naudi maksimaalset mugavust meeste lahtiste bokseritega Lee Cooper, mis ühendavad klassikalise stiili ja moodsa disaini.Tänu meeldivale materjalile on need uskumatult pehmed puudutamisel, hingavad ja kohanduvad suurepäraselt sinu elustiiliga.Sobivad suurepäraselt igapäevaseks tööpäevaks, reisiks või koduseks lõõgastumiseks.
Lahtised bokserid on valmistatud 100% puuvillast, mis tähendab mitte ainult pehmust, vaid ka suurepärast hingavust ja loomulikku niiskuse imendumist.Puuvill on ideaalne valik igapäevaseks kandmiseks, see on sobilik ka väga tundlikule nahale.Tänu materjali vastupidavusele peavad lahtised bokserid vastu ka sagedasele pesemisele, kaotamata oma kvaliteeti.
Lee Cooper lahtised bokserid pakuvad sulle maksimaalset liikumisvabadust ja piisavalt ruumi mugavuseks kogu päeva jooksul.Mugav kumm vöökohal kohandub sinu kehaga, ilma et see ebameeldivalt pigistaks.Modernne disain tagab, et lahtised bokserid on mitte ainult mugavad, vaid ka stiilsed ja saavad sinu garderoobi lemmikuks.
Briti bränd Lee Cooper on tuntud üle kogu maailma ja tema tootevalik on tõeliselt lai.Aluspesu valikus leiavad endale sobiva nii mehed kui naised, minimalismi austajad kui ka need, kes eelistavad mustreid ja erksamaid värve.Lee Cooper bränd hindab kvaliteeti, seega võid loota ausale käsitööle ja ka kõige kvaliteetsematele materjalidele, mis sind hellitavad.
Et sinu lemmik lahtised bokserid kaua kestaksid, soovitame järgida järgmisi juhiseid.
Nipp:Saad aluspesu hoolduse eksperdiks tänu meie artikli nõuannetele ja paku oma lemmikutele esemetele hoolt, mida nad väärivad.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 9911111162758 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga