| Kohaletoimetamise kiirus: | reedel 15.5. teie juures |
| reedel 15.5. teie juures | |
| reedel 15.5. teie juures | |
| Itelia | reedel 15.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
1078 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| HÄRRASMEESTE PJAMO | ||||
| SUURUS | RINDKERE ÜMBERMÕÕT (CM) | VARRUKA PIKKUS (CM) | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | JALA PIKKUS (CM) |
|---|---|---|---|---|
| M | 100-115 | 67 | 75-90 | 107 |
| L | 105-120 | 68 | 80-100 | 107 |
| XL | 110-125 | 70 | 85-110 | 107 |
| XXL | 115-130 | 70 | 90-115 | 107 |
| 3XL | 120-135 | 71 | 95-120 | 107 |
| 4XL | 125-140 | 71 | 100-125 | 107 |
| 5XL | 130-155 | 72 | 105-130 | 107 |
|
Laos (reedel 15.5. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
74,19 €
51,32 €
30,79 €
koodiga: ALFA
|
|||
| Salvesta 22,87 € | |||
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 30,79 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | modaalne |
| koostis | 48 % modaalne, 48 % puuvillast, 4 % elastaani |
| Kumm | Klassikaline |
| Ämbrikupikkus | Pikk |
| Pükste pikkus | Pikk |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473282255 |
Otsid pidžaamat, mis pakub maksimaalset mugavust ja on samal ajal stiilne?Meeste modaalpidžaama Nedeto on just see, mida vajad.Tänu pehmete materjalide kombinatsioonile ja läbimõeldud lõikele tagab see sulle häirimatu puhkuse mitte ainult öösel, vaid ka kodus lõõgastudes.Pidžaama on osa meie privaatbrändist Nedeto, mida oleme ise testinud – ja garanteerime, et armastad seda.
Selle pidžaama kangas koosneb modaali ja puuvilla segust elastaaniga.Modaal on tuntud oma erakordse pehmuse ja niiskuse imavuse poolest, mis teeb sellest ideaalse materjali ööriietele.Puuvill tagab hingavuse ja loomuliku tunde nahal, samas kui elastaan lisab vajaliku elastsuse, et pidžaama sobituks täiuslikult sinu kehaga.Tulemuseks on riietus, mis ei pigista ega piira liikumist.
Lõdvem lõige tagab, et pidžaama sobib erinevatele kehatüüpidele.Pikad püksid pakuvad soojusmugavust, olgu siis jahedamas toas magades või lihtsalt õhtul televiisori ees lõõgastudes.Elastne vöökoht pükstel tagab, et kõik püsib omal kohal ilma pigistamata või libisemata.Pidžaama ülemisel osal on lühike varrukas, mis sobib igasse ilmastikku.Klassikalised värvid on universaalsed ja kergesti kombineeritavad.Ajatu ja elegantne disain koos kaasaegsete detailidega annavad pidžaamale puhta stiili, mis sobib igasse ilmastikku.
Nedeto brändi pesu eest anname käe, sest see kuulub meie privaatbrändide hulka ja seetõttu pöörame sellele maksimaalset tähelepanu.Olgu valikuks pidžaama, bokserid või sokid, võid kindel olla, et saad kvaliteetse pesu igapäevaseks kandmiseks, mis ei maksa kogu su palka.Pidžaama on valmistatud Türgis.
Et pesu kaua kestaks, soovitame järgida järgmisi hooldusjuhiseid.
Nipp:Saad ekspertiks pesu hooldamisel tänu meie artikli nõuannetele ja paku oma lemmikriietele hoolt, mida need väärivad.
| Mudel | on 185 cm pikk, kaalub 85 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | modaalne |
| koostis | 48 % modaalne, 48 % puuvillast, 4 % elastaani |
| Kumm | Klassikaline |
| Ämbrikupikkus | Pikk |
| Pükste pikkus | Pikk |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473282255 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga