| Kohaletoimetamise kiirus: | kolmapäeval 20.5. teie juures |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| Itelia | kolmapäeval 20.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
| LEE COOPER - NAISED | |
| NAISTE ALUSPÜKSID | |
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) |
|---|---|
| S | 68-73 |
| M | 74-79 |
| L | 80-85 |
| XL | 86-91 |
Uus toode
190 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| LEE COOPER - NAISED | |
| NAISTE ALUSPÜKSID | |
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) |
|---|---|
| S | 68-73 |
| M | 74-79 |
| L | 80-85 |
| XL | 86-91 |
✅ 5,84 € tüki kohta (koodiga: GIGA) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 17,50 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | tehiskiud |
| koostis | 92 % polüamiid, 8 % elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 9911111208531 |
Otsid stiilseid, mugavaid ja funktsionaalseid aluspükse igapäevaseks kandmiseks?Naiste aluspüksid Lee Cooper toovad sulle täiusliku mugavuse ja pehmuse, mida sa armastad.Tänu premium-materjalile ja kootud kummile kohanduvad need ideaalselt sinu kehaga, olgu sa tööl, reisil või vaba aega nautimas.
Need aluspüksid on valmistatud polüamiidi ja elastaani segust, mistõttu on need täiuslikult pehmed puudutamisel ja nahale meeldivad ka terve päeva kandmisel.Materjal on hingav, nii et tunned end mugavalt ka pärast pikka päeva.Nende kuju kohandub ideaalselt sinu kehakumerustega, mistõttu sobivad need suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks ja aktiivseteks päevadeks, kui soovid oma aluspesule maksimaalselt kindel olla.
Lee Cooper aluspüksid armastavad eriti naised, kes eelistavad oma garderoobis lihtsust.Kaasaegne lõige on mitmekülgne, võid seda kanda vabaajarõivaste all, tööl ja jõusaalis.Kootud kumm vöökohal on piisavalt lai ega lõika sisse, sile lõige tagab, et need on riiete all peaaegu nähtamatud.Silmapaistev logo küljel täiendab huvitavalt sinu stiili.
Naiste aluspüksid ja muud tüüpi aluspesu kõrgeimas kvaliteedis leiad Lee Cooperi kaubamärgilt, mis on populaarne klientide seas üle kogu maailma.See on sinu otsustada, kas valid värvilised tükid, isikupärased mustrid või vaoshoitud klassika.Kui soovid igapäevaseks kandmiseks aluspesu, mis sind ei peta, siis oled Lee Cooperiga õigel aadressil.
Et aluspüksid Lee Cooper säilitaksid oma pehmuse ja elastsuse võimalikult kaua, järgi järgmisi juhiseid:
Nõuanne: Sinu lemmik aluspesu väärib õrna kohtlemist.Ja kuna me tahame, et see kestaks kaua, pakume ka palju pesutarvikuid, mis tagavad täiusliku puhtuse ja materjali kaitse.
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | tehiskiud |
| koostis | 92 % polüamiid, 8 % elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 9911111208531 |
572 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
mustad aluspüksid
Meeldiv, praktiline
Tšehhi Vabariik
Lee Cooperi aluspüksid soovitan
Lee Cooperi aluspüksid soovitan
Tšehhi Vabariik
Soovitan
kvaliteet hea hinnaga
Tšehhi Vabariik
Naiste aluspüksid
Väga kena materjal, suurus vastab, kiire tarne, hea hind.
Tšehhi Vabariik
Briefs
Rahulolu
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga