| Kohaletoimetamise kiirus: | reedel 15.5. teie juures |
| reedel 15.5. teie juures | |
| reedel 15.5. teie juures | |
| Itelia | reedel 15.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
24 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| BOSS - NAISED | |
| TÜDRUKUD/TANGA | |
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
|
Laos (reedel 15.5. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
61,48 €
57,42 €
45,94 €
koodiga: TURBO
|
|||
| Salvesta 4,07 € | |||
|
|
✅ 15,32 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 45,94 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Tootja | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Saksamaa, info@hugoboss.com. |
| EAN | 4063547247020 |
Otsid kvaliteetset ja mugavat aluspesu? Need püksikud maailmakuulsast Hugo kaubamärgist on just sinu jaoks!
Hugo naiste aluspüksid on ideaalsed naistele, kes soovivad mugavust mis tahes vaba aja veetmisel ja igapäevases kandmises. Tänu kasutatud materjalile tunnete end kogu päeva nagu puuvillas. Soovitame osta rinnahoidja koos aluspükstega, sest kogu komplekt näeb absoluutselt jumalik välja! :)
Kogu teave on esitatud tootekirjelduses.
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 95% puuvill, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Tootja | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Saksamaa, info@hugoboss.com. |
| EAN | 4063547247020 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga