| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
49 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| STYX - NAISED | ||
| SIRTID | ||
| SUURUS | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
✅ 7,83 € tüki kohta (koodiga: MEGA) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 23,47 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 160 cm pikk, kaalub 47 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8596473234834 |
Naudi vabadust, mugavust ja stiili naiste lahtiste bokseritega Styx!See mudel on ideaalne mitte ainult magamiseks, koduseks lõõgastumiseks, vaid ka igapäevaseks kandmiseks.Tänu kvaliteetsele puuvillasele materjalile ja kootud sportlikule kummile ootab sind maksimaalne mugavus ilma kompromissideta.Lisaks on need lahtised bokserid valmistatud Tšehhi Vabariigis, seega toetad nende ostmisega kohalikku tootmist.
Lahtised bokserid on valmistatud 100% puuvillast, mis tähendab, et saad nautida mõnusat, hingavat ja kerget materjali, mis on ideaalne terve päeva kandmiseks.Looduslik puuvill imab suurepäraselt higi ja on hästi hingav, seega on lahtised bokserid mugavad ka terve päeva kandmisel.Lisaks on see materjal ka vastupidav, mis tagab pika eluea, ja pärast mitmeid pesemisi säilitavad nad oma kuju ja värvi.
Naiste lahtised bokserid Styx on mugava avarama lõikega, mis ei piira liikumist ja tagab sulle maksimaalse mugavuse.Kootud sportlik kumm vöökohal on tugev, kuid samas mugav, nii et see ei pigista kusagilt ja hoiab lahtised bokserid paigal.Erksad värvid ja mänguline disain teevad naiste lahtistest bokseritest Styx ainulaadse eseme, mis sobib sulle suurepäraselt.Need sobivad ideaalselt koduseks lõõgastumiseks või magamiseks, andes sulle stiilse välimuse ja enesekindluse.
Styx aluspesu on täielikult valmistatud Tšehhi Vabariigis.See traditsiooniline Tšehhi bränd, millel on üle 30-aastane ajalugu, pöörab tähelepanu oma toodete kvaliteedile ja kasutab kaasaegseid tehnoloogiaid ning traditsioonilisi meetodeid, et tagada kõrgeim kvaliteet ja mugavus.Styx kuulub lisaks meie privaatbrändide hulka, millele pöörame maksimaalset tähelepanu ja mille teostuse eest anname käe tulle – oleme neid ise testinud.
Nipp:Saad ekspertiks aluspesu hoolduses tänu meie artikli nõuannetele ja paku oma lemmikutele hoolt, mida nad väärivad.
| Mudel | on 160 cm pikk, kaalub 47 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | puuvill |
| koostis | 100% puuvill |
| Kumm | etteheiteid |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Jah |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz. |
| EAN | 8596473234834 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga