| Kohaletoimetamise kiirus: | reedel 15.5. teie juures |
| reedel 15.5. teie juures | |
| reedel 15.5. teie juures | |
| Itelia | reedel 15.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
15 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| TOMMY HILFIGER - NAISED | |||
| LADIES' PJS | |||
| SUURUS | RINDKERE ÜMBERMÕÕT (CM) | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 97-103 | 66-71 | 87-91 |
| S | 104-110 | 72-77 | 92-97 |
| M | 111-117 | 78-83 | 98-103 |
| L | 118-124 | 84-89 | 104-109 |
| XL | 125-131 | 90-95 | 110-115 |
|
Laos (reedel 15.5. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
76,22 €
70,12 €
56,10 €
koodiga: TURBO
|
|||
| Salvesta 6,10 € | |||
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 0 |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 56,10 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | puuvill, modaalne |
| koostis | 57 % puuvillast, 38 % modaalne, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| Ämbrikupikkus | Lühike |
| Pükste pikkus | lühike |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Holland, contact.eu@service.tommy.com. |
| EAN | 8720638988977 |
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | puuvill, modaalne |
| koostis | 57 % puuvillast, 38 % modaalne, 5% elastaani |
| Kumm | etteheiteid |
| Ämbrikupikkus | Lühike |
| Pükste pikkus | lühike |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam,Holland, contact.eu@service.tommy.com. |
| EAN | 8720638988977 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga