| Kohaletoimetamise kiirus: | neljapäeval 23.4. teie juures |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| neljapäeval 23.4. teie juures | |
| Itelia | neljapäeval 23.4. teie juures |
Uus toode
50 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| VOXX | |
| PAKKUMUSED | |
| SUURUS | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,69 € paari kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 11,05 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Materjal | puuvill |
|---|---|
| koostis | 75% puuvillast, 10 % polüamiid, 10% polüpropüleenist, 5% elastaani |
| Kõrgus sokid | Hüppeliigese |
| Temperatuuriklass | A (+10°C kuni +35°C) |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Tootja | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
Naudi maksimaalset mugavust ja stiili VoXX pahkluu sokkidega.Ideaalne valik igapäevaseks kandmiseks, sportlikeks tegevusteks ja soojadeks päevadeks, kui soovid end lihtsalt mugavalt tunda.Need sokid ühendavad kõrge puuvillasisalduse, praktilise lõike ja kvaliteetse Eesti tootmise.
Sokid on valmistatud puuvilla ja kunstkiudude segust, mis tagab neile pehmuse, hingavuse ja mugavuse kogu päeva vältel.Tänu elastaanile on VoXX sokid paindlikud ja kohanduvad hästi sinu jalaga.Samuti on need piisavalt vastupidavad, et taluda nõudlikke tegevusi ja sagedast pesemist.
Pahkluu lõige on ideaalne madalate jalanõude jaoks, nagu tossud või suvekingad.Universaalne värvivalik rõõmustab kõiki klassika armastajaid ja sokid on lihtne sobitada iga riietusega.VoXX sokid on ideaalne igapäevaseks kandmiseks ja nõudlikeks sportlikeks tegevusteks, kus hindad nende paindlikkust ja usaldusväärset niiskuse juhtimist.
Et sinu uued lemmik sokid kaua kestaksid, soovitame järgida neid hooldusnõuandeid.
Nõuanne:Saad ekspertiks pesu hooldamisel tänu meie artikli nõuannetele ja anna oma lemmikutele tükkidele hoolitsus, mida nad väärivad.
| Materjal | puuvill |
|---|---|
| koostis | 75% puuvillast, 10 % polüamiid, 10% polüpropüleenist, 5% elastaani |
| Kõrgus sokid | Hüppeliigese |
| Temperatuuriklass | A (+10°C kuni +35°C) |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Toodetud Tšehhi Vabariigis | Jah |
| Tootja | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
1 699 inimesed ostsid
Võõrkeelsed ülevaated tõlgitakse tõlkijaga DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Kõige kasulikum
Viimane
Vanim
Tšehhi Vabariik
3PACK sokid VoXX
Täiuslik sobivus, hämmastav materjal.
Suurepärane higi äravoolav.
Tšehhi Vabariik
VoXx Super
Kena materjal, kannab hästi isegi siis, kui jalad paisuvad. Soovitan
Tšehhi Vabariik
VoXx Super
Kena materjal, kannab hästi isegi siis, kui jalad paisuvad. Soovitan
Tšehhi Vabariik
Iveta
väga kena, mõnus materjal, mugav sokkide kõrgus
Tšehhi Vabariik
3PACK sokid VoXX valge
Sain lõpuks absoluutselt sobiva suurusega sokid, soovitan neid kõigile, kes ei ole huvitatud mega suurtest "põlvesokkidest" kuni vöö keskpaigani või minisokkidest alla pahkluude ????.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga