| Kohaletoimetamise kiirus: | reedel 15.5. teie juures |
| reedel 15.5. teie juures | |
| reedel 15.5. teie juures | |
| Itelia | reedel 15.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
43 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| GINA - NAISED | |||
| ALUSPÜKSID / TANGAD | |||
| SUURUS | TAGGED WITH | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | ISTME ÜMBERMÕÕT (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
Laos (reedel 15.5. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
11,68 €
9,34 €
koodiga: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 9,34 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | on 160 cm pikk, kaalub 47 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | bambuseviskoos |
| koostis | 70% bambusviskoosist, 22 % polüamiid, 8 % elastaani |
| Kumm | Õmblusteta |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Tootja | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787237710 |
Väga mõnusad ja mugavad stringid. See materjal ei ole mitte ainult väga hingav ja mugav, vaid sobib ka ideaalselt kehale. Selle toote kvaliteet on väga kõrgel tasemel, kuid püüab hoida hinnad taskukohased ja tooted on kättesaadavad kõigile. Populaarsuse ja meie isikliku kogemuse põhjal võime soovitada neid naiste tangasid kõigile naistele, kes otsivad mugavat, kvaliteetset ja igaks päevaks.
| Mudel | on 160 cm pikk, kaalub 47 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | bambuseviskoos |
| koostis | 70% bambusviskoosist, 22 % polüamiid, 8 % elastaani |
| Kumm | Õmblusteta |
| leht | 40°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Tootja | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787237710 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga