| Kohaletoimetamise kiirus: | kolmapäeval 20.5. teie juures |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| kolmapäeval 20.5. teie juures | |
| Itelia | kolmapäeval 20.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
122 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| CALVIN KLEIN - NAISED | |||
| ALUSPÜKSID / TANGAD | |||
| SUURUS | VÖÖKOHA ÜMBERMÕÕT (CM) | PUUSA ÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEKUS (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 14,23 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 42,68 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | tehiskiud |
| koostis | 85% polüamiid, 15 % elastaani |
| Kumm | Klassikaline |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107743103 |
Mugavus, elegants ja ikooniline stiil – just seda pakuvad sulle naiste tanga Calvin Klein.Nende ajatu disain koos õrna pitsiga vöökohal, kvaliteetne materjal ja täpne töötlus teevad neist ideaalse valiku igaks päevaks.Tanga Calvin Klein pakuvad sulle suurepärast kandmismugavust, rõhutavad sinu kurve ja annavad enesekindlust.
Kunstkiud kõrge polüamiidisisaldusega tagab pehmuse ja kerguse, tanga on lisaks hästi hingav ja kiirelt kuivav.Tänu elastaanile kohanduvad need ideaalselt sinu keha kujuga ja püsivad paigal ilma soonimiseta, seega sobivad suurepäraselt ka liibuvate kleitide või retuuside alla.
Õrnad ja klassikalised värvid sobivad suurepäraselt iga stiiliga, vöökohal kootud kumm pitsäärega lisab aluspesule romantilist hõngu.Tangal on piisav katvus ja minimalistlikult lõigatud tagumine osa rõhutab kenasti sinu tagumikku.Seetõttu on need piisavalt mugavad igapäevaseks tööpäevaks, reisimiseks või kohtinguks.Väike Calvin Klein logo täiendab puhast ja stiilset välimust ning esmapilgul on selge, et sa tunned moodi.
Erakordne aluspesu Calvin Klein kuulub moemaailma püsiklassikasse.Naiste tanga on üks tõestus sellest, et Calvin Klein oskab ühendada kvaliteedi ja stiili.Rohkem kui 50 aasta jooksul on bränd tõestanud, et aluspesu turul on tal vähe konkurente.Kui soovid oma aluspesule igas olukorras kindel olla, siis soovid Calvin Klein aluspesu.
Et sinu lemmik tanga püsiks kaua heas seisukorras, soovitame järgida järgmisi hooldusnõuandeid.
Nõuanne: Sinu lemmik aluspesu väärib õrna kohtlemist.Ja kuna me soovime, et see kestaks kaua, pakume ka palju pesutarvikuid, mis tagavad täiusliku puhtuse ja materjali kaitse.
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 51 kg ja kannab suurust S. |
|---|---|
| Materjal | tehiskiud |
| koostis | 85% polüamiid, 15 % elastaani |
| Kumm | Klassikaline |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Jah |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Madalmaad, service.eu@calvinklein.com. |
| Tootja | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107743103 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga