| Kohaletoimetamise kiirus: | reedel 15.5. teie juures |
| reedel 15.5. teie juures | |
| reedel 15.5. teie juures | |
| Itelia | reedel 15.5. teie juures |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Uus toode
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
218 Punkti ks
Hoiatus: viimane tükk laos!
Saadavaloleku kuupäev:
| TÜDRUKUTE MENSTRUATSIOONI UJUMISPÜKSID | ||
| SUURUS | PUUSAÜMBERMÕÕT (CM) | VENITAMATA OLEK |
|---|---|---|
| 10-12 | 62-65 | 58 |
| 12-14 | 66-69 | 62 |
| 14-16 | 70-73 | 68 |
| 16-18 | 74-77 | 71 |
|
Laos (reedel 15.5. teie juures või kättesaamiseks) Tegelik tarnekiirus (tellimisel homme aadressile 13:00)
|
|||
|
68,09 €
49,28 €
39,42 €
koodiga: TURBO
|
|||
| Salvesta 18,80 € | |||
|
|
✅ 19,71 € tüki kohta (koodiga: TURBO) |
|
✅ TASUTA KOHALETOIMETUSLaevandus alates 3,24 € |
✅ Kohaletoimetamine järgmisel päeval |
✅ 120 päeva kauba tagastamiseks |
✅ 98% rahulolevaid kliente |
✅ Üle 400,000 pesu suurepäraste hindadega |
✅ Tasuta kohaletoimetamine alates 59,99 € |
|
✅ Läbipaistev hind Viimase 30 päeva madalaim hind on 39,42 € Allahindlused arvutatakse alghinnast. Tasuta kohaletoimetamine arvutatakse pärast allahindluskoodide mahaarvamist. Kas soovite veenduda, et te ei jääks enam allahindlustest ilma? Registreeru uudiskirjale lehekülje allosas. |
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 61 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | nailon |
| koostis | 80% nailon, 20% elastaani |
| Touch sisemine kiht | sünteetiline kiud |
| Touch kihi värvus | Must |
| Kumm | Klassikaline |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473281821 |
Kas armastad vett ja ujumist?Ära piira ennast isegi oma päevade ajal!Menstruatsiooni ujumispüksid pakuvad sulle usaldusväärset kaitset, olgu plaanis minna basseini, ujulasse või mere äärde.Tänu uuenduslikule imava kihi tehnoloogiale võid end veemängude ajal mugavalt ja turvaliselt tunda.
Ujumispüksid on valmistatud funktsionaalsetest sünteetilistest kiududest, mis annavad neile vajaliku pehmuse ja elastsuse, nii et need kohanduvad kergesti sinu kehaga, istuvad hästi ja takistavad lekkeid.Spetsiaalne veekindel tehnoloogia takistab vee tungimist sisemisse kihti, mis tagab mugavustunde ka ujumise ajal.Imav kiht püüab tõhusalt kinni menstruaalvedeliku, nii et sa ei pea kartma soovimatuid õnnetusi.
Tänu moodsale madala vöökohaga lõikele on ujumispüksid mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka šikid ja mugavad.Need istuvad kehale suurepäraselt, ei pigista kuskilt ja on eristamatud tavalistest bikiinipükstest.Elastne kumm vöökohal ei lõika sisse, nii et ujumispüksid rõhutavad kenasti sinu figuuri, ilma et need kuidagi liikumist piiraksid.
Naiste menstruatsiooni ujumispüksid on sobilikud ka tugevama menstruatsiooni korral ja esimestel päevadel, neid saab kasutada iseseisvalt või koos teiste hügieenitoodetega.
Rõivabränd Pietro Filipi on meil väga hea maine ja pika traditsiooniga.See on tuntud eelkõige oma töö- ja vabaajarõivaste poolest, mille ühiseks nimetajaks on alati olnud moodsad lõiked ja meeldivad materjalid, mis aitavad sul kõigist väljakutsetest üle saada.Oma uut peatükki alustas bränd koostöös Trenýrkárna.cz ja esitles esimesena luksusliku aluspesu kollektsiooni meestele ja naistele, kes hindavad täiuslikku kvaliteeti.
Et ujumispüksid teeniksid sind võimalikult kaua, järgi järgmisi soovitusi:
Nipp:Kui leiad menstruatsioonipesu, mis sulle sobib ja meeldib, väärib see parimat hooldust.Õige käsitlemise korral teenib see sind usaldusväärselt väga kaua.Nõuandeid, kuidas seda teha, leiad meie artiklist.
| Mudel | Ta on 175 cm pikk, kaalub 61 kg ja kannab suurust M. |
|---|---|
| Materjal | nailon |
| koostis | 80% nailon, 20% elastaani |
| Touch sisemine kiht | sünteetiline kiud |
| Touch kihi värvus | Must |
| Kumm | Klassikaline |
| leht | 30°C |
| Triikimine | Ei |
| kuivati | Ei |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| Tootja | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz. |
| EAN | 8596473281821 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
kauba tagastamiseks
soovitab kauplust
pesu suurepärase hinnaga